Strona główna
Sprzatanie biur
Sprzatanie po budowie
Pozostałe usługi
Formularz kontaktowy

Jednorazowe sprzątanie Warszawa

Poziom czystości otaczającej człowieka przestrzeni ma duży wpływ na jego samopoczucie. My chcemy, aby czuli się Państwo dobrze, dlatego oferujemy niezawodną pomoc w utrzymaniu porządku w Państwa ukochanych czterech kątach.

Specjaliści od trudnych zadań

Jesteśmy fachowcami, dlatego doskonale radzimy sobie z trudnymi zadaniami. Oferujemy zarówno regularne, jak i jednorazowe sprzątanie, np. po przeprowadzonym remoncie. W swojej pracy używamy profesjonalnych i ekologicznych środków czyszczących, które skutecznie usuwają zabrudzenia, a jednocześnie nie niszczą czyszczonych powierzchni.

Kompleksowe usługi

Swoim klientom proponujemy usługi kompleksowego sprzątania domów, mieszkań i biur. Jesteśmy otwarci również na krótkie, jednorazowe zlecenia dotyczące sprzątania konkretnych miejsc. Oferujemy m.in. sprzątanie łazienek, w tym czyszczenie fug, czyszczenie podłóg lub usuwanie tłustych zabrudzeń kuchennych.

Prace szczególnie uciążliwe

Wiemy, że niektóre prace domowe mogą sprawiać problem, dlatego my możemy przeprowadzić je za Państwa. Jednym z takich obowiązków jest mycie okien. Wykonamy je szybko, solidne i dokładnie oraz z użyciem środków czystosci z zakresu firmy sprzatajacej lub wybranych przez klienta.
Do swoich zadań podchodzimy z najwyższą starannością. Niezależnie od wielkości zlecenia, gwarantujemy pełne zadowolenie z naszych usług.

Skontaktuj się z nami Formularz kontaktowy